Żwacze wołowe dla psa – naturalna przekąska

Zarówno człowiek jak i zwierzęta domowe powinni tak budować swoją dietę, by była ona jak najbardziej urozmaicona. Właściciele psów mają w tym przypadku często twardy orzech do zgryzienia, gdyż niewiele jest gotowychopcji, które tak jak np. żwacze wołowe są całkowicie pozbawione konserwantów i aromatyzujących dodatków oraz ulepszaczy smaku. Nie można również zapomnieć tu o odpowiednich wartościach odżywczych, które żwacze dla psa niewątpliwie posiadają w swoim wysokoenergetycznym i jednobiałkowym składzie.

Żwacze wołowe dla psa to na wskroś naturalna przekąska przygotowana na bazie żołądków krowy, które poddano specjalistycznemu suszeniu. Odpowiednia obróbka sprawiła w tym przypadku, że produkt ten nie tylko nie utracił swoich wartości odżywczych, ale i może obecnie dostarczyć do organizmu psa naturalne kultury bakterii mające np. wpływ na pracę jelit zwierzęcia, czy też poprawę jego apetytu oraz pracę układu trawiennego. Tym oto sposobem wielu właścicieli może także wyeliminować ryzyko pojawienia się dysbakteriozy u swojego pupila – wystarczy regularne dostarczanie zwierzęciu żwaczy wołowych dla psa.

Innymi, istotnymi dla zdrowia oraz satysfakcji najlepszego przyjaciela człowieka, elementami są te wskazujące, iż żwacze wołowe podczas jedzenia zapewniają dziąsłom zwierzaka odpowiedni masaż (psy zwykle używają do tego patyków) oraz usuwają kamień nazębny.

Warto także nadmienić, że żwacze dla psów marki MACED występują w postaci:

  • - całych kawałków (opakowanie 500g),
  • - zmielonej (opakowanie 250 g),
  • - jako kostki wzbogacane tym składnikiem (300 g w opakowaniu),
  • - wzbogacenie suplementu diety dla psów (opakowanie mieszczące 100 sztuk suplementu).